Hakkımızda

Arniya Design, mobilya satışı yapan bir e-ticaret sitesidir. Sakarya’da kurulmuş internet sitesi üzerinden satış yapan güvenilir bir alışveriş sitesidir. Sakarya Ali Fuat Cebesoy vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Arniya Design, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar. Arniya Design, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan indirim avantajları sunar.

Arniya Design’da satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Bu sayede, müşteriye doğrudan teslimat yapıldığı için ek maliyetler de (genel mağaza giderleri ve diğer genel giderler) oluşmadığından bu maliyet avantajı fiyata direkt olarak yansıtılır. Arniya Design, seçilmiş ürünler satar. Seçilmiş ürünler, İnegöl’deki imalatçı firmalar ile görüşerek, stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik noktasında belirlenen kriterde ise satışa sunulmaktadır. Tüm ürünler mobilya mağazalarının tedarik ettiği şekilde tedarik edilerek 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

Tüm Türkiye’ye ücretsiz olarak teslimat yapıyoruz. Teslimatlarımız kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Teslimatlarımız 2 şekilde yapılmaktadır: Kurulumlu Teslimatlar ve Bina Önü Teslimatlar. Kurulumlu Teslimatlar; tüm il merkezlerine ve iller arası güzergâh üzeri yüzlerce ilçe merkezine, aksi belirtilmedikçe, teslimatlar daire içi ve kurulumlu olarak elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bina Önü Teslimatlar ise siparişleriniz verdiğimiz adrese binaönüne kadar ücretsiz olarak teslim edilir, dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız gerekir.

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Teslimat ve İade Şartları
Gizlilik Politikası

Warning: file_put_contents(C:\vhosts\arniyadesign.com\http/.htaccess): failed to open stream: Permission denied in C:\vhosts\arniyadesign.com\http\wp-content\plugins\kingcomposer\includes\kc.optimized.php on line 430