Teslimat ve İade Şartları

Teslimat Şekilleri

Tüm siparişlerinizin nakliyesi(size teslimi) tamamen ücretsiz olarak kendi elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Siparişlerinizde teslimat süremiz ortalama 7 ile 21 gündür. Kumaş ve ahşap ile renk değişikliği talepleriniz doğrultusunda teslimat süreleri değişmektedir. Ürün ve sevkiyat durumuna göre bu süre daha da kısa olabilmektedir.

Daire İçi ve Kurulumlu Teslimatlar

İnegöl merkezine yakın bölgelere ve birçok il merkezine, ve güzergah üzeri yüzlerce ilçe merkezine teslimatlar daire içi ve kurulumlu şeklinde elamanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır (5.Kat’a kadar.Daha yüksek katlar için şartlar görüşmede belirlenir). Örnek: Bursa, İstanbul, Eskişehir, Ankara, Kütahya, Yalova, Bilecik, Balıkesir, Çanakkale, Tekirdağ, Kayseri, Elazığ, Batman, Van, Trabzon, Edirne, vb.

Uzak iller ve merkezlere teslimatımız aksi konuşulmadıkça binaönü şeklindedir. Binaönüne kadar teslimat da ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Siparişleriniz verdiğimiz adrese binaönüne kadar ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Dairenize taşıtma ve mobilya var ise kurulumunu sizin yerel imkânlar ile yapmanız şeklindedir.

Bina önü Teslimatlar

Uzak illerden bazılarında teslimi çalışmalarını yürüttüğümüz ekiplerde oluşmaya başladığından bazı illerde de kurulumda hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bu iller hakkında bizden telefon ile bilgi alabilirsiniz, Bu teslimat şeklinde siparişleriniz size yine bina önünde teslimatı yapılır. Siz ürünlerinizi daire içine taşıma işlemini yaptıktan sonra bölgenizdeki anlaşmalı olduğumuz montaj ekibini yönlendirip kurulum işlemlerinizi yine ücretsiz olarak yapmaktayız.

Bu tarz teslimatları sipariş verirken konuşulmuş olması gerekmektedir.

Uzak İllere ve Merkezlere Daire içi ve Kurulumlu Teslimatlar

Sipariş tutarınıza bağlı olmak kaydıyla bulunduğunuz merkezin uzaklığına bakmaksızın daire içi taşımalı ve kurulumlu ücretsiz hizmet de vermekteyiz. Bu tarz teslimatlar sipariş tutarınızın bu hizmeti karşılayacak miktarda olması gerekmektedir. Telefon ile görüşülerek kararlaştırılması gerekmektedir.

Not:5.kat’dan yüksek daireler için özel şartlar sipariş sırasında belirlenir.

Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünler üretici firmaların 2 yıl garantisi altındadır. Ürün teslimatı esnasında veya bina önü teslimatlarında ürünü kontrol ettiğinizde, Herhangi bir hasar gördüğünüzde bize hasar ile ilgili resimleri mail yolu ile ulaştırınız.

Firmamızca resimler incelenerek gerekli müdahale en kısa sürede yapılacaktır.

Yapılacak düzeltme konusunda sizde bilgilendirileceksiniz. Size hasar gören parça kargo ile yollanarak ürünün hatası giderilerek kullanmanız sağlanır. Bu işlemlerden dolayı herhangi bir masraf ödemezsiniz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı veya site görselinden farklı ve kalitesiz çıkması halinde iade hakkınız kullanarak ürünü masrafsız olarak iade edebilir verdiğiniz kaporanızı da geri alabilirsiniz.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Ürünüm Eksik/Sorunlu Geldi, Ne Yapmalıyım?

Nakliye ile gelen ürünlerde her hangi bir eksik veya hata olduğu durumlarda, eksik veya hatalı olan parçaların görsellerini +90 *** No’lu numaradan WhatsApp yoluyla göndermenizi rica ediyoruz. SSH(Satış Sonrası Hizmet) birimimize, +90 5*** No’lu numarayı arayarak ya da destek@arniyadesign.com mail adresine mail atarak da ulaşabilmeniz mümkündür. SSH kaydınız açılarak eksik veya sorunlu olan parçanız en kısa sürede değerlendirilir ve gerekli işlemler yapılarak tarafınıza gönderilir.

Eksik veya hatalı parça taleplerini ortalama 7 iş günü içinde çözüme kavuşturmaktayız. Bazı müzmin sebeplerden dolayı uzayan süreçlerde, maksimum çözüm süreci 28 iş günüdür.

Mesafeli Satış Sözleşmesi
Teslimat ve İade Şartları
Gizlilik Politikası

Warning: file_put_contents(C:\vhosts\arniyadesign.com\http/.htaccess): failed to open stream: Permission denied in C:\vhosts\arniyadesign.com\http\wp-content\plugins\kingcomposer\includes\kc.optimized.php on line 430